Вхідні двері ThermoPro

Вхідні двері від Hörmann - якість, випробована часом

Вам на вибір пропонуються найрізноманітніші мотиви сталевих дверей Thermo46 виробництва Hörmann для парадних та бокових входів. Ці двері за доступною ціною серійно обладнані системою багатоточкового замикання і гарантуватимуть Вам відчуття безпеки. Крім того, вони сприятимуть заощадженню електроенергії завдяки високоефективній теплоізоляції та стануть привабливою візитною карткою Вашої оселі.


Переваги вхідних дверей Hörmann Thermo65 / Thermo46

Двері, встановлені урівень

Двері, встановлені урівень всередині і зовні

Сучасний дизайн вхідних дверей Thermo46 не залишить нікого байдужим:

красиве за формою дверне полотно зі сталі, встановлене урівень із зовнішнього і внутрішнього боку, з розташованою усередині рамою має просто вражаючий вигляд. Двері, встановлені урівень, створюють ефект внутрішніх міжкімнатних дверей і гармонійно вписуються в інтер'єр Вашого будинку.

Високоефективна теплоізоляція

Високоефективна теплоізоляція

В наш час важливу роль в кожному будинку відіграє аспект економії електроенергії. Двері Thermo46 роблять свій внесок у цю тенденцію. Завдяки полотну, повністю заповненому твердим пінополіуретаном товщиною 46 мм або 65 мм, забезпечується відмінна теплоізоляція дверей. Ви зможете постійно економити енергію, а отже і гроші!

Thermo46: коефіцієнт тепловіддачі до 1,2 Вт/(м²·К)

Thermo46 Plus: коефіцієнт тепловіддачі до 0,81 Вт/(м²·К)

Протизламна система замків

Протизламна система замків

Оскільки Ви і Ваша сім'я хочете почуватися вдома у повній безпеці, то всі двері Thermo46 в серійному виконанні оснащені системами багатоточкового замикання. На боці завіс у дверях Thermo46 встановлено три фіксуючі штирі. Для захисту від зламу у дверях Thermo46 Plus на боці завіс встановлено суцільну захисну планку. Ви будете почуватися безпечно у себе вдома.

Протизламна система RC 2

Усі вхідні двері Thermo46 Plus, в тому числі з боковими елементами та вікнами верхнього світла, а також двері Thermo46 у різних мотивах, Ви можете замовити в поєднанні з системою захисту від зламу RC 2. Завдяки даній системі вони гарантуватимуть більшу безпеку як для Вас, так і для Вашої сім'ї.
RC 2 – це система захисту дверей від зламу, яка відповідає колишньому стандартові безпеки WK 2.

Виконання з безпечного скла

Безпечне та надійне засклення

Двері Thermo46 пропонуються в серійному виконанні з подвійним або потрійним заскленням. Як внутрішня, так і зовнішня частина виготовлені з безпечного скла, а це значить, що у випадку розбиття шибки скло розпадається на дрібні частинки без гострих країв, що значно зменшує небезпеку травмування для Вас та Вашої сім'ї.