Алюмінієві вхідні двері ThermoCarbon і ThermoSafe

Алюмінієві вхідні двері ThermoCarbon і ThermoSafe - Алюмінієві вхідні двері в стильному дизайні та з найвищим рівнем теплоізоляції

Ваші нові вхідні двері мають бути чимось особливим. Вони повинні відповідати дизайну будинку, мати презентабельний вигляд, підкреслюючи цим самим ваш хороший смак. Разом з тим, необхідно, щоб ваші вхідні двері відповідали високим вимогам безпеки та гарантували економію електроенергії завдяки високим показникам теплоізоляції. Ви можете за вашими бажаннями замовити додаткове оснащення до алюмінієвих вхідних дверей ThermoCarbon та ThermoSafe.

Переваги алюмінію говорять самі за себе!

Причина криється в тому, що алюмінієві двері в багатьох аспектах кращі за металопластикові чи дерев'яні. Переваги:

  • високий рівень теплоізоляції
  • високий рівень безпеки
  • високий рівень звукоізоляції
  • високий рівень стабільності
  • відсутність потреби додаткового фарбування

Алюмінієві двері навіть після багаторічного використання виглядають, як нові. Крім того, вони пропонують вам широкі можливості вибору технічного оснащення та дизайну.

Алюмінієві вхідні двері ThermoSafe

Якщо для свого будинку Ви бажаєте високу теплоізоляцію і безпеку, то рекомендуємо нашу модель ThermoSafe. Завдяки дверному полотну товщиною 73 мм і замку з системою 5-точкового замикання, яка пропонується серійно, Ви не тільки зможете економити електроенергію, але й захистите свою оселю від злому та шуму.

Алюмінієві вхідні двері ThermoCarbon

Ви звертаєте особливу увагу на відмінну теплоізоляцію та максимальну безпеку? Тоді вхідні двері ThermoCarbon з коефіцієнтом теплопроводності до 0,47 Вт/(м²·К) – це саме те, що ви шукаєте.
Товщина дверного полотна становить 100 мм, а профіль стулки армований карбоновим скловолокном. Завдяки цьому двері ThermoCarbon ідеально підходять для пасивних будинків! Що стосуєтсья безпеки, двері ThermoCarbon з системою 9-точкового замикання відповідають найвищим вимогам.

Це двері вашої мрії

Hörmann пропонує вам багато можливостей для вибору дверей, які найкраще підходять для вашої оселі. Так, для кожного декоративного оформлення дверей пропонуються різноманітні види засклень. Також можливе оснащення боковими частинами і/або вікнами верхнього світла.

Більше інформації Ви знайдете в каталозі, а в разі потреби спеціаліст компанії Hörmann надасть вам індивідуальну консультацію.


Переваги на користь алюмінієвих вхідних дверей ThermoSafe/ThemoCarbon від Hörmann

Дверне полотно без видимого профілю стулок

Дверне полотно без видимого профілю стулок

Двері ThermoSafe та ThermoCarbon гарантують Вам вишуканий та благородний прийом. Дверне полотно красивої форми, без видимої внутрішньої та зовнішньої рами з внутрішнім профілем задовольнить найвищі вимоги до оформлення. Внутрішня поверхня дверей ThermoSafe та ThermoCarbon гармонійно поєднується з іншими міжкімнатними дверима вашої оселі.

Найвищий рівень теплоізоляції

Найвищий рівень теплоізоляції

Вхідні двері ThermoSafe та ThermoCarbon – це двері для високоізольованих будинків нового покоління. Завдяки відмінним ізоляційним характеристикам та потрійному ізоляційному заскленню вхідні двері ThermoSafe відповідають усім вимогам до будинків з низьким споживанням електроенергії. Вхідні двері ThermoCarbon мають, крім того, ще одну перевагу: завдяки встановленому врівень дверному полотну товщиною 100 мм, термічному розділенню внаслідок використання карбонового скловолокна, три- або чотиришаровому теплоізоляційному заскленню в серійному виконанні та потрійному рівню герметизації вони гарантують максимальний термозахист для пасивних будинків.

ThermoSafe
коефіцієнт теплопроводності 0,8 Вт/(м²·К)*

ThermoCarbon
коефіцієнт теплопроводності 0,47 Вт/(м²·К)*

Протизламна система замків

Протизламна система замків

Наші вхідні двері ThermoSafe та ThermoCarbon встановлюють нові стандарти безпеки. Усі двері оснащені в серійному виконанні системами багатоточкового замикання. При цьому зі сторони петель двері повністю захищені від підважування. В якості додаткового оснащення до дверей ThermoSafe та ThermoCarbon, бічних елементів та вікон верхнього світла ви можете замовити спеціальну систему захисту від злому класу RC – іще більше безпеки для Вас і Вашої сім'ї.

Надійне засклення

Надійне засклення

Захист від травмувань та злому – перш за все: вхідні двері ThermoSafe і ThermoCarbon відповідають найвищим вимогам до дизайну та безпеки. Захисне скло триплекс (VSG) товщиною 8 мм на внутрішній і зовнішній сторонах ізоляційного засклення забезпечує максимальну безпеку. У випадку можливого розбиття уламки скла не розлітаються, а тримаються на розміщеній всередині плівці, завдяки чому небезпека отримання травм зводиться до нуля. Крім того, скло триплекс забезпечує більш високий рівень захисту від злому, оскільки при цьому просування руки ускладнене. Завдяки герметичному з'єднанню країв з терморозділенням («теплий край») склопакет забезпечує високий рівень термоізоляції для ефективної економії енергії та високий рівень звукоізоляції для затишку у Вашій оселі.