Секційні ворота

Секційні ворота - Ворота Вашої мрії високої якості від Hörmann

Елегантні автоматичні секційні ворота відкриваються вертикально вгору і рухаються під стелею гаражу. Так Ви отримуєте більше місця в гаражі та перед ним, а окрім цього проїзд у гараж залишається повністю вільним. Секційні ворота підходять завжди, незалежно від форми отвору гаража: прямокутного чи під нахилом, із сегментною чи напівкруглою аркою. Саме тому вони ідеально підходять для реконструкції гаража. 
Секційні ворота Hörmann оснащені герметичним ущільнювачем по всьому периметру, і тому є надійним захистом від атмосферних впливів.
Міцні ущільнювачі між окремими секціями гаражних двостінних воріт забезпечують додаткову теплоізоляцію. Нижній ущільнювач згладжує незначні нерівності підлоги.
Гаражні ворота Hörmann складаються із секцій однакової висоти із рівномірним розділенням гофрів та касет, це надає їм гармонійного вигляду. Велика палітра кольорів та декорів поверхонь гаражних воріт Hörmann підійде для будь-яких дизайнерських рішень.

Перевірте, чи відповідають Ваші старі секційні ворота європейським нормам безпеки у розділі "Каталоги. Проверка безопасности гаражных ворот". Докладнішу інформацію про секційні гаражні ворота Ви знайдете в каталозі, а представник компанії Hörmann надасть Вам індивідуальну консультацію. 

Дізнатися ціни на гаражні секціні ворота Ви можете тут.


Чому я маю вибирати ворота Hörmann

Гармонійний загальний вигляд

Непомітні переходи між секціями воріт

Гаражні ворота Hörmann вирізняються панелями однакової висоти і рівномірним розподілом гофрів та касет. Секції мають ідеальну форму, тому, коли ворота зачинені, переходи між ними практично не помітні. Порівняйте, будь-ласка!  

До воріт Ви можете також замовити практичні бічні двері, на яких гофри будуть розташовані урівень з гофрами воріт. Це іще один доказ високої якості продукції Hörmann.

Однаковий зовнішній вигляд полотна і направляючої воріт

Гармонійний зовнішній вигляд

Ідеальний зовнішній вигляд воріт досягається завдяки багатьом дрібним деталям: напр., завдяки компенсуючій фальш-панелі в районі перемички (1) і бічним направляючим шинам (2). Hörmann поставляє ці комплектуючі серійно в однаковому виконанні з панелями воріт з поверхнею Woodgrain білого кольору.

Декоративні накладки у колір воріт

До воріт з поверхнею Silkgrain або Decograin, а також для воріт із кольоровою поверхнею додатково можна замовити декоративні накладки (2) у колір воріт. Компенсуюча фальш-панель для перемички (1) у Hörmann має завжди однаковий вигляд з полотном воріт. Усі деталі пасують одна до одної. 

Компенсуюча фальш-панель перемички, що встановлюється урівень

Компенсуюча фальш-панель до перемички

У воротах LPU компенсуюча фальш-панель є елегантним рішенням для непомітного переходу від перемички до полотна воріт. Коли ворота закриті, то верхня панель воріт знаходиться урівень з фальш-панеллю. 

Оптимальний захист на довгі роки

Захист від застоїв води

Стійка до зношування пластмасова основа направляючої воріт висотою 4 мм захищає ворота на тривалий час від корозії, а також від застоїв води. Аналогів даному рішенню у конкурентів немає. Пластмасова основа повністю закриває направляючу в зоні, в якій найбільшою є імовірність виникнення іржі, і забезпечує тривалий захист. Разом із нижнім ущільнювачем воріт пластмасова основа направляючої створює оптично завершене рішення. 

Ефективна теплоізоляція

Термічне розділення направляючої воріт і корпуса будівлі

Якщо гараж є частиною будинку, ми рекомендуємо гаражні ворота з гарною теплоізоляцією. Завдяки теплоізоляційному профілю ThermoFrame від Hörmann і без того високий показник теплоізоляції воріт LPU буде ще кращим. Пластмасовий профіль чорного кольору монтується разом із направляючою воріт, забезпечує термічне розділення між рамою направляючої воріт і стіною будівлі та покращує теплоізоляцію на 15%*. Ви можете додатково замовити ущільнюючий профіль ThermoFrame для всіх воріт Hörmann.

* для двостінних гаражних секційних воріт LPU у розмірі: 5000 x 2125 мм

Технічні рішення для реальних умов

Хвіртка без порогу

Для вільного проходу в гараж рекомендується хвіртка. Через хвіртку без порога Ви зможете легко завести велосипед у гараж, не відчиняючи ворота. Поріг із нержавіючої сталі має висоту 10 мм посередині і 5 мм по боках. Це полегшує перехід з велисопедом, а також зменшує ризик спотикання.

Максимум безпеки

Надійний захист від підважування воріт

Автоматичні ворота Hörmann не залишають непроханим гостям жодних шансів. Коли ворота закриваються, пристрій від підважування воріт автоматично входить в упор направляючої шини і там блокується. Таким чином, ворота захищені від несанкціонованого підняття. На відміну від приводів конкурентів, дана система блокування я механічною, тому вона діє навіть при вимкненні електропостачання.

Комфортний запит положення воріт

Зручно та надійно з новою радіотехногією зі зворотнім зв'язком

Сертифікована безпека

Стабільний радіус дії без завад

Нова надзвичайно надійна система кодування BiSecur надає Вам впевненості, що ніхто сторонній не зможе скопіювати сигнал Вашого пульта дистанційного керування. Дана система перевірена і сертифікована експертами з безпеки Рурського університету в м. Бохум. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.

Відмінний дизайн

Вишуканий пульт дистанційного керування

Новий ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своєю вишуваною лакованою поверхнею білого чи чорного кольору, але також елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці. 

Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann нагороджено міжнародною премією за ексклюзивний дизайн.

На малюнку: пульт дистанційного керування HS 5 BS з підставкою.