Підйомно-поворотні ворота Berry

Підйомно-поворотні ворота Berry - Поєднання високої якості та вишуканого дизайну

Усе говорить на користь підйомно-поворотних воріт: якість та безпека, вишуканий зовнішній вигляд, комфорт та досконала технологія. У кожних воротах типу Berry від компанії Hörmann - більш ніж 50-річний досвід використання новітніх технологій в галузі будівництва гаражних воріт.

Завдяки різноманіттю мотивів Ви, безперечно, зможете знайти бажані ворота для Вашого будинку. Вибирайте ворота Вашої мрії серед безлічі мотивів, поверхонь, кольорів від Hörmann.

Перевірте, чи відповідають Ваші старі щитові ворота європейським нормам безпеки у розділі "Каталоги. Проверка безопасности гаражных ворот".  Докладнішу інформацію про секційні гаражні ворота Ви знайдете в каталозі, а представник компанії Hörmann надасть Вам індивідуальну консультацію.


Сім причин вибрати підйомно-поворотні ворота Berry від Hörmann

Захищені по всьому периметру завдяки «розумному» оснащенню

Гнучкі захисні ковпачки та накладки

На підйомно-поворотних воротах Berry встановлено надійне захисне обладнання, як наприклад, гнучкі захисні ковпачки над шарнірними важелями та гнучкі пластмасові накладки між полотном і рамою воріт. Вони захищають від мимовільного защімлення або затягування. Лише щитові ворота Hörmann мають настільки високий стандарт безпеки.

Довговічні та надійні

Надійна система пружина в пружині

Якщо одна з пружин після багатьох років експлуатації обірветься, то інші робочі пружини не дадуть воротам впасти. Таким чином, ворота надійно захищені від обриву. При цьому відстань між витками пружин настільки мінімальна, що виключена вірогідність защемлення дитячих пальців. 

Відкривати та закривати ворота дуже легко

Безпечне відкриття

Після повного відкриття ворота амортизуються в упорі та надійно фіксуються в мульді направляючої шини.  

Висока герметичність

При закриванні спеціальний шарнірний важіль щільно притискає ворота до коробки, в результаті чого забезпечується повна герметичність. Між воротами і рамою не залишається жодних щілин.

Оснащені інноваційною системою блокування

Кращий захист від підважування

Унікальна система блокування з поворотною защіпкою, якою оснащені щитові ворота Hörmann, щільно притискає кути полотна воріт до рами, це забезпечує більш надійне закривання у порівнянні зі звичайними рігельними замками. Тому підважування воріт практично не можливе. У якості опції Ви можете замовити комплект дооснащення для самостійного монтажа воріт, за допомогою якого можна встановити додаткове верхнє блокування. 

Комфортний запит положення воріт за допомогою пульта

Зручно та надійно з новою радіотехнологію дистанційного керування

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, що перевірити, чи не забули Ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. Якщо ворота відчинені і Вам потріно їх зачинити, просто натисніть на клавішу ще раз.

Сертифікована безпека

Стабільний радіус дії без завад

Нова надзвичайно надійна система кодування BiSecur надає Вам впевненості, що ніхто сторонній не зможе скопіювати сигнал Вашого пульта дистанційного керування. Дана система перевірена і сертифікована експертами з безпеки Рурського університету в м. Бохум. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів. 

 

 

Вишуканий дизайн

Ексклюзивні пульти дистанційного керування

Новий ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своєю вишуваною лакованою поверхнею білого чи чорного кольору, але також елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці. 

Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann нагороджено міжнародною премією за ексклюзивний дизайн.

На малюнку: пульт дистанційного керування HS 5 BS з підставкою.