Гаражні рулонні ворота RollMatic

Гаражні рулонні ворота RollMatic - Повністю укомплектована конструкція з електроприводом

Завдяки гаражним рулонним воротам RollMatic компанії Hörmann дійсно утворюється багато вільного мiсця як перед гаражем, так і усередині. Для того, щоб припаркуватися, Ви можете зупинитися безпосередньо перед гаражем, до того ж область під стелею гаража залишається вільною. Профіль воріт RollMatic виготовлений з високоякісного алюмінію, не схильного до корозії. Ворота RollMatic серійно оснащуються сучасними електроприводами Hörmann. При цьому привод встановлюється поза консоллю, таким чином він зручний в обслуговуванні. Плавний та безшумний пуск та зупинка воріт RollMatic забезпечують їх тривалу експлуатацію. Внутрішній клавішний вимикач і освітлення гаража заздалегідь вбудовані в корпус блоку управління.

Більш докладну інформацію Ви знайдете в каталозі.


Вагомі аргументи на користь гаражных рулонних воріт Hörmann

Надійність та безпека: система пружин розтягнення

Переконлива техніка

Система пружин розтягнення, що добре зарекомендувала себе протягом багатьох років, тримає привод під час відкривання і закривання воріт. Таким чином забезпечується більш дбайливе використання механізму привода. При необхідності аварійного відкриття ворота легко відкриваються у ручному режимі. Спеціальне руків'я для цього не потрібне. Подвійні направляючі елементи троса додатково захищають ворота від падіння.

Надійне закривання із захистом від взлому забезпечується завдяки особливому розташуванню профілів воріт на валу намотування. За допомогою даного механізма полотно воріт практично не можливо підняти ззовні.

Зручний в обслуговуванні та практично безшумний привод

Серійно з електроприводом

Привод зручний в облуговуванні, оскільки він серійно встановлюється поза кожухом валу намотування воріт. Плавний і безшумний пуск та зупинка воріт RollMatic гарантують їх тривалу експлуатацію. Завдяки пружинному амортизатору і надійній системі автоматичного відключення немає необхідності встановлювати запобіжник замикаючого контура. Внутрішній клавішний вимикач і освітлення гаража вже вмонтовані у корпус блока управління.