Електроприводи гаражних воріт

Електроприводи гаражних воріт - Комфорт та безпека для Вашої оселі

Кому подобається у вітряну чи дощову погоду або вночі виходити з автомобіля, щоб відкрити гараж? Із приводами для воріт компанії Hörmann у Вас завжди "вільний проїзд", оскільки Ви можете швидко, зручно та безпечно відкривати гаражні та в'їзні ворота, не виходячи з автомобіля, за допомогою пульта дистанційного керування. Компанія Hörmann пропонує сучасну інновативу автоматику для гаражних воріт: зручний та швидкий електропривод SupraMatic, недорогий та надійний ProMatic, а також привод ProMatic Akku, призначений для воріт без підключення до джерела струму.

Серійно усі електроприводи гаражних воріт оснащені новою радіосистемою BiSecur. Завдяки 128-бітному кодуванню радіосигналу та сигналу зворотнього зв'язку інноваційна система BiSecur від Hörmann гарантує Вам комфорт під час управління воротами, а також захищає радіосигнал Вашого пульта від стороннього зчитування.
Новий пульт дистанційного керування до електроприводів від Hörmann має вишуканий ексклюзивний дизайн, за який він отримав премію від міждународного жюрі.

Більш докладну інформацію Ви знайдете у каталозі.

В якості додаткового обладнання Hörmann пропонує шлюз BiSecur Gateway для дистанційного керування гаражними та в'їзними воротами, дверима до будинку* та приладдям до приводів за допомогою смартфона або планшетного комп'ютера. Тепер Ви можете перевірити, чи зачинені ворота в гараж чи вхідні двері, знаходячись навіть далеко від дому. 

Докладніше про шлюз Hörmann BiSecur Gateway  читайте в каталозі "BiSecur Gateway с приложением для смартфонов".

*з додатковим оснащенням