Компанія Hörmann відкриває новий навчально-виставковий центр
Головна >  Компанія Hörmann відкриває новий навчально-виставковий центр

Компанія Hörmann відкриває новий навчально-виставковий центр

У вересні 2015 року у м. Штайнхаген, де знаходиться головний офіс компанії Hörmann, відбулося урочисте відкриття нового навчально-виставкового центру - "Hörmann Forum".

У стінах Hörmann Forum, загальна площа якого складає понад 6000 м², розмістилася найбільша експозиція продукції компанії, а також чисельні аудиторії для проведення тренінгів та семінарів для клієнтів та співробітників. На трьох поверхах Hörmann Forum площею 2500 м² представлено усю лінійку виробів Hörmann: високотехнологічні промислові та сучасні гаражні ворота, потужні електроприводи, привабливі вхідні та внутрішні двері зі сталі, алюмінію та деревини, перевантажувальну техніку. 

Hörmann Forum надає співробітникам та партнерам унікальну можливість пройти навчання з продукції у приміщеннях, обладнаних за останнім словом техніки, а у виставкових залах ознайомитися з останніми досягненнями компанії. Hörmann завжди приділяє велику увагу забезпеченню своїх партнерів виставковими зразками. Так, експозиція виробів у Штайнхагені демонструє партнерам сучасні рішення в оформленні торгівельних приміщень та оснащенні шоу-румів інноваційними демонстраційними та рекламними матеріалами. На даний момент триває будівництво другого навчального центру у Штайнхагені, призначеного для проведення тренінгів з монтажу продукції Hörmann.